Austrotherm

Jesteśmy dystrybutorem firmy Austrotherm
oferującego wysokiej jakości styropian

Jeżeli chcesz ocieplić, zaizolować swój budynek, dom, mienie najlepszym styropianem na rynku zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem czołowego producenta styropianu na polskim rynku – firmy Austrotherm Sp. Z.O.O. Firma Austrotherm jest uhonorowana wieloma nagrodami i tytułami, a co najważniejsze uznana wśród wielu wykonawców i inwestorów. Proponujemy Państwu obsługę marketingową i logistyczną w kontaktach z producentem. Jesteśmy po to, aby otrzymali Państwo towar taki jak potrzebujecie, w terminie jakim potrzebujecie i w cenach jakich sobie życzycie.

Proponujemy pełny zakres produktów firmy Austrotherm jako ich dystrybutor. Oferujemy styropian Austrotherm na ternie całej Polski, a szczególnie w miastach Chrzanów, Jaworzno, Trzebinia i Libiąż.

Austrotherm EPS Premium (grafitowy polistyren ekspandowany)

Najnowsza generacja wysokiej jakości grafitowych płyt styropianowych. Ich cechą charakterystyczną jest najlepszy na rynku współczynnik przewodzenia ciepła λD ≤ 0,031 W/mK. Zastosowanie płyt PREMIUM pozwala nie tylko na uzyskanie optymalnej izolacji termicznej, ale przede wszystkim zapewnia inwestorowi wymierne korzyści finansowe w przyszłości.

 • Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM REFLEX

 • Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM

 • Austrotherm EPS FASSADA THERMA

 • Austrotherm EPS DACH/PODŁOGA PREMIUM

styropian Austrotherm

Austrotherm EPS (polistyren ekspandowany)

Najwyższej jakości białe płyty styropianowe stosowane do ociepleń ścian, dachów, stropów, podłóg w budynkach mieszkalnych, biurowych, szkołach, szpitalach itd.

 • Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER

 • Austrotherm EPS 040 FASSADA

 • Austrotherm EPS 042 FASSADA

 • Austrotherm EPS 037 DACH/PODŁOGA

 • Austrotherm EPS 038 DACH/PODŁOGA

 • Austrotherm EPS 035 PARKING

 • Austrotherm EPS 100

 • Austrotherm STK EPS T

dystrybutor Austrotherm

Austrotherm XPS TOP (polistyren ekstrudowany)

Nowa generacja różowych płyt z polistyrenu ekstrudowanego, w produkcji których zamiast szkodliwych dla atmosfery gazów używa się wyłącznie dwutlenku węgla. To termoizolacja spełniająca wszystkie wymagania stawiane ociepleniom w ekstremalnych warunkach pracy, pod różnymi obciążeniami. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo duża wytrzymałość na ściskanie.

Austrotherm

Austrotherm FPP

Fasadowe profile powlekane, to wyroby przeznaczone do kształtowania elewacji. Dostępne jako gzymsy, profile podparapetowe, wokółokienne i drzwiowe. Dzięki dużej ilości wzorów, wysokiej giętkości i wytrzymałości stosuje się je zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak i przy rewitalizacji obiektów zabytkowych.

Austrotherm styropian

Austrotherm FPP Deska Elewacyjna

Profile o wyglądzie deski. Profilowany rdzeń ze styropianu ułatwia prawidłowy montaż bez kołków. Opatentowana masa, którą pokryty jest detal, podwyższa trwałość elementu i pozwala na przyklejenie deski w miejscach zaokrąglonych. Produkt został przebadany w zmiennych warunkach atmosferycznych na Politechnice Śląskiej.

Austrotherm dystrybutor

Austrotherm Expert

Perymetryczne, zielone płyty produkowane z polistyrenu ekspandowanego w technologii agregatowej, stosowane do izolacji cieplnej elementów konstrukcji budynku przede wszystkim stykających się z gruntem, np. cokołów, ścian fundamentowych.

dystrybutor styropianu Austrotherm

Austrotherm Uniplatte

Różowe płyty Austrotherm XPS TOP pokryte obustronnie siatką zatopioną w wysokogatunkowym spoiwie. Ten nowoczesny wyrób znajduje zastosowanie w aranżacji obiektów wellness, spa i łazienek. Jego zaletą jest możliwość niemal dowolnego kształtowania powierzchni.