Ubezpieczenie samochodu

Rodzaje ubezpieczenia samochodu

Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualne oferty ubezpieczeń, obejmujące różne warianty.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe i chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z ubezpieczonym pojazdem. W naszej agencji ubezpieczeń posiadamy szeroką ofertę ubezpieczenia OC od różnych zakładów ubezpieczeń. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować odpowiednią ubezpieczenie OC do możliwości finansowych klienta, a także z uwzględnieniem jakości usług świadczonych przez firmy ubezpieczeniowe w razie wypadku.

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC zapewnia pokrycie kosztów szkód na pojeździe w skutek zdarzenia losowego, gdy ubezpieczony jest sprawcą zdarzenia lub nie można go ustalić. Ubezpieczenie AC może zapewniać także rekompensatę w przypadku kradzieży samochodu. Nasze biuro ubezpieczeń zapewnia dopasowanie odpowiedniego pakietu ubezpieczenia AC do potrzeb i możliwości indywidualnych klienta.

Ubezpieczenie Szyby

W ramach ubezpieczenia auta nasza agencja ubezpieczeń oferuje także ubezpieczenie szyby, zarówno uszkodzenie szyby czołowej i bocznych w samochodzie, możne zostać zrekompensowane przez wybrany zakład ubezpieczeń. Ubezpieczenie Szyby jest często polecane jako dodatek do ubezpieczenia AC lub OC.

Ubezpieczenie ASS

Nasza agencja ubezpieczeń proponuje także dobrowolne ubezpieczenie Assistance, obejmuje ono pomoc w razie wypadku bądź awarii (w zależności od wybranego wariantu), może obejmować usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub noclegi na trasie. Zalecamy wykupienie powyższego ubezpieczenia jako dodatek do ubezpieczenia AC lub OC.

Ubezpieczenie NNW

Podczas ubezpieczania auta ważne jest także zadbanie o dobro osób, które są pasażerami. Ubezpieczenia NNW to ubezpieczenie osób w pojeździe od następstw nieszczęśliwych wypadków. Polecamy wzbogacenie swojego pakietu ubezpieczenia auta właśnie o ubezpieczenie NNW osób w pojeździe, często nasi klienci wybierają je, gdy chcą poszerzyć swoje ubezpieczenie AC lub OC.

Inne rodzaje ubezpieczenia auta

Proponujemy także korzystne warianty ubezpieczeń flotowych oraz pojazdów w leasingu.

W jakich miastach oferujemy ubezpieczenia samochodu?

Naszą ofertę ubezpieczenie auta kierujemy szczególności do klientów miasta Chrzanów, Libiąż, Jaworzno i Trzebinia.

Nasza oferta zawiera również ubezpieczenie domu i majątku, na życie, turystyczne oraz firmy.